Sıkça Sorulan Sorular & Cevaplar

Bu sayfanızdan sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz. Eğer aradığınız cevapları yeterli değilse lütfen bize iletişim kısmındaki form’dan ulaşabilir, dilerseniz telefon numaralarımızdan veya whatsapp üzerinden çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemli. cafe.wohha.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini alıyor.

Üstelik kredi kartı bilgileriniz bankalara arası 256 bit şifreli bir şekilde gönderilmekte ve kesinlikle cafe.wohha.com altyapısında herhangibir şekilde kaydedilememekte ve saklanmamaktadır.

Sitemizden tüm banka kartları, GarantiBBVA banka kartları, Visa, Visa Electron, Amex, Maestro, Mastercard kartları ile İyzico üzerinden ayrıca BKM Express ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemize üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra Siparişi tamamla kısmından “üye olmadan devam et” butonuna tıklayarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Teslimat için gerekli bilgiler doldurduktan sonra siparişinizi bu şekilde yapabilirsiniz.

cafe.wohha.com menüsünde Üyelik kısmından Facebook veya Google hesaplarınızla veya adınız-soyadınız, e-posta adresiniz ve şifrenizi kullanarak sistemimize üye olabilirsiniz.

cafe.wohha.com üzerinden alışveriş yapmak için üyelik zorunluluğunuz yoktur. Ancak üye olarak daha kolay sipariş verebilir ve siparişlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca iptal ve iade işlemlerini daha hızlı yapabilmek için üye olmak gerekmektedir.

Sitemize üye olmuş ancak şifrenizi hatırlamıyorsanız; üye girişi sayfasında ilgili alana üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi yazdıktan sonra “Şifremi Unuttum” butonuna basarak yeni şifrenizi belirlemeniz için tarafınıza e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca “Hesabım” sayfasında yer alan “Şifre Değiştir” sekmesinden de eski ve yeni şifrelerinizi girerek şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Sepetinize eklemek istediğiniz ürünün hemen yanında bulunan “Sepete Ekle” butonunu tıklayarak, Sepete Git butonuna tıkladıktan sonra, Ödeme sayfasına gelerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan* ve size bildirilir bildirilmez aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmeler tarafımızdan kaynaklanmamaktadır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir.

*İade işlemlerinin onaylanma süreci, ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren maksimum 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan (Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünler) cafe.wohha.com tarafından iade alınamayacaktır. İade hakkının kullanılabilmesi için ürünün faturasının kesinlikle beraberinde olması gerekmektedir.